foto tata 2

dr Grzegorz Kaźmierowski

Chirurg ogólny, absolwent szkoły medycyny estetycznej, flebologia i urologia

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Studia ukończyłem w 1997 r. Egzamin specjalizacyjny II stopnia z chirurgii ogólnej zdałem z wyróżnieniem, uzyskując trzeci najlepszy wynik w kraju na 100 zdających. Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, pracowałem również na oddziale ortopedyczno-urazowym.

W 2013 roku ukończyłem  Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME) i TChP.
Od wielu lat specjalizuję się w procedurach chirurgii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe pogłębiam konsekwentnie w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej.

Regularnie uaktualniam techniki pracy dzięki uczestnictwu w polskich i europejskich Kongresach Medycyny Estetycznej i Dermatologii Estetycznej. Szkolenia chirurgiczne w zakresie liposukcji odbyłem w Brukseli i w Warszawie, a flebologiczne w Łodzi i Wrocławiu. Biegle posługuję się językiem angielskim i rosyjskim.
Oferuję szeroki zakres zabiegów od klasycznych wycięć znamion, poprzez zróżnicowane procedury laserowe, procedury chirurgii estetycznej oraz liposukcję i leczenie żylaków.

Certyfikaty i dyplomy