• Polski
  • English
 • O mnie

  Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Gdańsku. Studia ukończyłem w 1997 r. Egzamin specjalizacyjny II stopnia z chirurgii ogólnej zdałem z wyróżnieniem, uzyskując trzeci najlepszy wynik w kraju na 100 zdających.
  Na przestrzeni lat zdobyłem doświadczenie w zakresie chirurgii ogólnej, pracowałem również na oddziale ortopedyczno-urazowym.

  W 2013 roku ukończyłem  Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej (UIME) i TChP.
  Od wielu lat specjalizuję się w procedurach chirurgii i medycyny estetycznej. Swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe pogłębiam konsekwentnie w profesjonalnych centrach szkoleniowych pod okiem ekspertów medycyny i dermatologii estetycznej.
  Regularnie uaktualniam techniki pracy dzięki uczestnictwu w polskich i europejskich Kongresach Medycyny Estetycznej i Dermatologii Estetycznej. Szkolenia chirurgiczne w zakresie liposukcji odbyłem w Brukseli i w Warszawie, a flebologiczne w Łodzi i Wrocławiu. Biegle posługuję się językiem angielskim i rosyjskim.
  Oferuję szeroki zakres zabiegów od klasycznych wycięć znamion, poprzez zróżnicowane procedury laserowe, procedury chirurgii estetycznej oraz liposukcję i leczenie żylaków.

  Certyfikaty i dyplomy

  Adres

  ul. Andromedy 3,

  80-180 KOWALE - Gdańsk,

  rejestracja tel. 690 249 990

  rejestracja internetowa:

  https://www.znanylekarz.pl/grzegorz-kazmierowski-2/chirurg-lekarz-medycyny-estetycznej-flebolog/gdansk

   

  © ultraderm.pl
  realizacja: noveo interactive