• Polski
  • English
 • o mnie

  Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku. Już podczas studiów interesowały mnie zagadnienia dotyczące chorób skóry oraz wpływu wyglądu człowieka na jego jakość życia. Efektem tego było rozpoczęcie specjalizacji w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Egzamin specjalizacyjny zdałam w 2010 roku.
  Podczas mojej pracy zawodowej zdobyłam doświadczenie w zakresie dermatologii, dermatologii dziecięcej oraz wenerologii. Praktykuję w kilku przychodniach na terenie Trójmiasta.
  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Moją wiedzę i umiejętności stale uaktualniam poprzez uczestnictwo w zjazdach PTD oraz szkoleniach i kongresach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Biegle władam językiem angielskim.
  W codziennej praktyce posługuję się najnowszą wiedzą wspartą o techniki dermatoscopii i trichoscopii, co umożliwia mi diagnostykę zmian barwnikowych skóry oraz chorób włosów.
  Oferuję szeroki zakres konsultacji dotyczących chorób skóry oraz chorób wenerycznych, leczenie metodą kriochirurgii, elektrochirurgii, zabiegi laseroterapii jak również mezoterapię i peelingi medyczne.
  W mojej pracy głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów poprzez trafną diagnozę i skuteczne leczenie.

   

  Adres

  ul. Andromedy 3

  80-180 Gdańsk-Kowale

  rejestracja tel. 58 765 81 33

  tel. kom. 502-233-743

  rejestracja internetowa

  www.ultraderm.erecepcja24.pl

   

  © ultraderm.pl
  realizacja: noveo interactive